واردات

واردات


واردات

واردات برنج  باید بر اساس قوانین و مقررات گمرکیانجام گیرد. کشور ایران جزء کشورهای عمده برنج خیز دنیا است

شرایط جدید واردات برنج به گمرکات کشور ابلاغ شد+سند

مدت زمان ثبت سفارش واردات برنج و فرصت تمدید آن که با کاهش همراه شده،
به‌همراه تعرفه واردات این محصول به گمرکات کشور و مناطق آزاد برای اجرا اعلام شد.
ه گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علی علی‌آبادی فراهانی مدیر کل دفتر مقررات و صادرات سازمان توسعه تجارت ایران با ارسال نامه‌ای به  معقولی مدیر کل مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک جمهوری اسلامی ایران با اظهار شرایط جدید ثبت سفارش و واردات برنج نوشت:
«ضمن ارسال تصویر نامه شماره ۲۰/۲۶۶۹۱، مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ وزارت جهاد کشاورزی در خصوص ثبت سفارش و واردات برنج به‌استحضار می‌رساند:
ثبت سفارش و واردات برنج از تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ لغایت ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ مجاز می‌باشد. مدت اعتبار ثبت سفارش تمامی محموله‌های برنج سه‌ماهه و برای یک ماه قابل تمدید است. حداکثر مدت اعتبار ثبت سفارش بروات اسنادی، اعتبارات اسنادی و حواله تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ خواهد بود و محموله‌های وارداتی حداکثر تا لغایت ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ قابل ورود و ترخیص قطعی است.
یادآوری می‌گردد حقوق ورودی برنج سفید مطابق مفاد مصوبه ۱۳۵۰۲۳/ت ۵۳۸۵۵ و اصلاحیه شماره ۵۳۸۸۵/۱۳۶۰۹۶ مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۳ دبیرخانه محترم هیئت دولت ۲۶% است و از تاریخ ابلاغ مصوبه فوق (۱۳۹۵/۱۱/۳) لازم‌الاجرا می‌باشد».

انتهای پیام/*

Fixed Contact Form

ایجاد فرم سفارش،فرم تماس با ما در وردپرس با افزونه با افزونه Constant Contact Forms
وسط افزونه contact form  شما می توانید فرم های خود را با زمینه های داده ای که برای شما مناسب تر است، سفارشی کنید.به شما این امکان را می دهد تا فرم های مختلفی از جمله فرم سفارش ، فرم تماس با ما و هرگونه فرمی که شما بخواهید رو در وبسایت شما نمایش خواهد داد که می توانید در این فرم ها المان های مختفی از جمله باکس متن ، فیلد متنی ، فیلد ایمیل ، فیلد شماره تلفن ، منوی انتخابی ، منوی رادیویی و چک باکس را قرار بدید. همچنین برای جلوگیری از ارسال اسپم می توانید از کپتچای این افزونه استفاده کنید.

از مهمترین امکانات این افزونه :

با این افزونه شما می توانید فرم تماس با ما که کاربران بتوانند سفارش های خود را ارسال نمایند را بسازید.فرم های مورد نیاز خود را به آسانی بسازید بدون این که کد نویسی انجام بدهید و ما این افزونه را به مدیرانی که می خواهند فرم تماس با ما خوب و بدون مشکلی داشته باشند توصیه می کنیم.