چرامردم به فروشگاه های اینترنتی اعتماد ندارند؟

چرامردم به فروشگاههای(آنلاین)اینترنتی اعتمادی ندارند؟

 بدلیل پیشرفت علم وتکنولوژی این شرگت مبادرت به خرید وفروش و ارائه ی خدمات اینترنتی نموده اند.

لیکن متاسفانه درجهان سوم وبرخی افرادسودجو درایران به علت فقرفرهنگی ونداشتن ایمان وصداقت و درستکاری از این وسیله بسیارارزشمند استفاده ی نادرست نموده وباتبلیغات دروغین وبی اساس مبادرت به عرضه کالاهای بی کیفیت وغیراستاندراد وخدمات ناقص وغیرقابل قبول می نمایند.

دراذهان عمومی جامعه این گونه :هر کالایی که دراینترنت ویاشرکتهای اینترنتی ارائه می شودغیرقابل استفاده وغیرواقعی است.

 شرکت صادرات و واردات سلطانیان برخلاف انتظارجریان فکری نادرست درسطح جوامع ایرانی باتوکل به خداوند متعال واتکا به ارزشهای انسانی افتخار دارد که باحسن انجام کاردر زمینه ی صادرات وواردات و(فروشگاه آنلاین) بهترین انواع

بهترین انواع برنج معطرایرانی

بهترین انواع چای بهاره گیلان

بهترین انواع زعفران سوپرنگین قائنات.

به سراسرایران وجهان وصادرات واردات انواع بهترین برنج خارجی وبهترین چای خارجی صداقت و درستی وپاکدستی مسئولان شرکت صادرات وواردات سلطانیان را در داخل وخارج از کشور اثبات نماید وبراین صداقت وپاکدستی پایداری نماید.

امیدواریم که همگان خود رادر پیشگاه خداوند متعال حاضر وناظر ببینیم وسربلند وپیروز باشیم.ودر هرشغل وحرفه ای ویا در هر کار و منصبی که حضور یافتیم صداقت و درستکاری راسرلوحه اعمال و رفتارمان قراردهیم. انشاالله

Fixed Contact Form

ایجاد فرم سفارش،فرم تماس با ما در وردپرس با افزونه با افزونه Constant Contact Forms
وسط افزونه contact form  شما می توانید فرم های خود را با زمینه های داده ای که برای شما مناسب تر است، سفارشی کنید.به شما این امکان را می دهد تا فرم های مختلفی از جمله فرم سفارش ، فرم تماس با ما و هرگونه فرمی که شما بخواهید رو در وبسایت شما نمایش خواهد داد که می توانید در این فرم ها المان های مختفی از جمله باکس متن ، فیلد متنی ، فیلد ایمیل ، فیلد شماره تلفن ، منوی انتخابی ، منوی رادیویی و چک باکس را قرار بدید. همچنین برای جلوگیری از ارسال اسپم می توانید از کپتچای این افزونه استفاده کنید.

از مهمترین امکانات این افزونه :

با این افزونه شما می توانید فرم تماس با ما که کاربران بتوانند سفارش های خود را ارسال نمایند را بسازید.فرم های مورد نیاز خود را به آسانی بسازید بدون این که کد نویسی انجام بدهید و ما این افزونه را به مدیرانی که می خواهند فرم تماس با ما خوب و بدون مشکلی داشته باشند توصیه می کنیم.