فرم تماس ثابتfixed-contact-form

فرم تماس ثابت

اراههای تماسباما گفته شده


فرم ثابت تماسfixed-contact-form

دیگرفرمهای تماس 

موبایل:۰۹۱۱۲۷۰۳۹۷۱ دهرویه مدیرعامل

موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۹۵۷۵سلطانیان رئیس هیئت مدیره

علاوه بر تماس تلفنی شما میتوانید بصورت انلاین درگفتگوباماشرکت وخواسته یا نظرخودرا بیان کنید

راه دیگرتماس باماازطریق ایمیل میباشد

درصورت مشکل درگاه بانکی که می تواند دلایل مختلف بلاخص سرعت اینترنتی درکشور باشد لطفا با تماس تلفنی وگرفتن شماره حساب خریداری نمایید از اعتمادشما نهایت تشکررادارم

Other Contact Forms
Mobile: 1 Director Director
Mobile: ۰۹۱۲۹۴۱۹۵۷۵ Soltani Chairman of the Board
In addition to the phone call, you can also speak online at the company you want to comment on.
Another way is to contact us via email
If you have a problem with a bank port that can be due to a variety of reasons, including internet speeds in the country, please buy a phone number and get an account number. Thank you very much.

Fixed Contact Form

ایجاد فرم سفارش،فرم تماس با ما در وردپرس با افزونه با افزونه Constant Contact Forms
وسط افزونه contact form  شما می توانید فرم های خود را با زمینه های داده ای که برای شما مناسب تر است، سفارشی کنید.به شما این امکان را می دهد تا فرم های مختلفی از جمله فرم سفارش ، فرم تماس با ما و هرگونه فرمی که شما بخواهید رو در وبسایت شما نمایش خواهد داد که می توانید در این فرم ها المان های مختفی از جمله باکس متن ، فیلد متنی ، فیلد ایمیل ، فیلد شماره تلفن ، منوی انتخابی ، منوی رادیویی و چک باکس را قرار بدید. همچنین برای جلوگیری از ارسال اسپم می توانید از کپتچای این افزونه استفاده کنید.

از مهمترین امکانات این افزونه :

با این افزونه شما می توانید فرم تماس با ما که کاربران بتوانند سفارش های خود را ارسال نمایند را بسازید.فرم های مورد نیاز خود را به آسانی بسازید بدون این که کد نویسی انجام بدهید و ما این افزونه را به مدیرانی که می خواهند فرم تماس با ما خوب و بدون مشکلی داشته باشند توصیه می کنیم.