راههای نگهداری زعفران سوپرنگین قائنات

پس ازتجربه وتحقیقات زیادی از زعفران کاران عزیزدرسراسرکشورومطالعه ی مقالات ارزشمند کارشناسان مختلف داخلی وخارجی چنین استنباط کرده است که:

راههای نگهداری زعفران سوپرنگین قائنات

۱-زعفران باید به صورت رشته نگهداری شود.چون اگر بعداززمانی که چیده ودسته شد ازهم جدا ورشته نشود. در زمانی کوتاهی دیگرنمیتوان رشته های یک دسته رابه سادگی ازهم جدانمود.

 ۲-زعفران نباید درمعرض نور وگرما باشد

۳-زعفران نباید شکسته شود.چون عناصرمربوط به بوی زعفران درفضا منتشروپراکنده می گردد

۴-زعفران نباید درمعرض هوا قراربگیرد.چون باعث خشکی وشکنندگی ساقه ی زعفران می گردد.۵-زعفران باید درظرفهای فلزی بدون منفذ نگهداری شو

زعفران سوپرنگین قائناتنگهداری زعفران

AdminAuthor posts

تاجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fixed Contact Form

ایجاد فرم سفارش،فرم تماس با ما در وردپرس با افزونه با افزونه Constant Contact Forms
وسط افزونه contact form  شما می توانید فرم های خود را با زمینه های داده ای که برای شما مناسب تر است، سفارشی کنید.به شما این امکان را می دهد تا فرم های مختلفی از جمله فرم سفارش ، فرم تماس با ما و هرگونه فرمی که شما بخواهید رو در وبسایت شما نمایش خواهد داد که می توانید در این فرم ها المان های مختفی از جمله باکس متن ، فیلد متنی ، فیلد ایمیل ، فیلد شماره تلفن ، منوی انتخابی ، منوی رادیویی و چک باکس را قرار بدید. همچنین برای جلوگیری از ارسال اسپم می توانید از کپتچای این افزونه استفاده کنید.

از مهمترین امکانات این افزونه :

با این افزونه شما می توانید فرم تماس با ما که کاربران بتوانند سفارش های خود را ارسال نمایند را بسازید.فرم های مورد نیاز خود را به آسانی بسازید بدون این که کد نویسی انجام بدهید و ما این افزونه را به مدیرانی که می خواهند فرم تماس با ما خوب و بدون مشکلی داشته باشند توصیه می کنیم.